Sukně styl barbie

Sukně styl barbie musí být stejně barevné jako jakýkoliv jiný kus oblečení barbie. Tedy všechny odstíny růžové, fialová, bílá, červená a další pastelové barvy. Sukně mohou být různých střihu a délek. Krátké minisukně i dlouhé sukně s obtáhlým tričkem vypadají velmi barbie. Sukně mohou být samozřejmě taky zdobené volány a přípustné jsou i jeansové minisukně.

Minisukně balónová zn. Redial

Módní bílá balónová mini sukně s pevným pasem s poutky a zapínáním na zip a 2 knoflíčky, sukýnka má kapsy na předním díle, zadní díl má našité falešné kapsy, dolní okraj sukně má tenký lem se zapínáním na cvoček, materiál: 98% Cotton, 2% Elastan.
ESHOP - kde se dá koupit

Minisukně balónová zn. Redial Minisukně balónová zn. Redial Minisukně balónová zn. Redial

Dámská minisukně s volánkem

Úchvatná a módní růžová mini sukně s pružným širokým pasem na gumu a barevným potiskem, sukně je střižena do Ačka a dolní okraj má tylový volánek, materiál: 100% Bavlna.
ESHOP - kde se dá koupit

Dámská minisukně s volánkem Dámská minisukně s volánkem

Hravá letní minisukně se srdíčky - Rosa

Super crazy světle růžová letní minisukně s pružným pasem na gumu, střihem do A s asymetricky střiženým jedním bokem a barevným potiskem srdíček, retro autobusu s výšivkou, materiál: 100% Cotton.
ESHOP - kde se dá koupit

Hravá letní minisukně se srdíčky - Rosa Hravá letní minisukně se srdíčky - Rosa

Letní minisukně dámská s volány

Velmi trendy červeno bílá pruhovaná dámská bavlněná mini sukně na léto s volány a krajkovou vsadkou, sukně má pružný pas. Materiál: bavlna, elastan.
ESHOP - kde se dá koupit

Letní minisukně dámská s volány Letní minisukně dámská s volány Letní minisukně dámská s volány