Líčení styl barbie

Při líčení ala styl barbie je potřeba dodržovat stejná pravidla jako u jakéhokoliv jiného líčení. Základní pravidlo je jen jedna dominanta v obličeji. Čili buďto výrazné oči které doplní decentnější rty nebo naopak. Nikdy ne obojí. Jednak by to mohlo působit lacině a pak taky líčení by mělo podrthnut a vyzvednou jedno místo a na to upoutat pozornost. Pokud si výraně nalíčíte oči i rty výsledný efekt se roztříští.

Líčení rtů - styl barbie

Růžová je samozřejmě základ barbie stylu ale i ta má nekolik odstínů a sytostí barvy. Proto je potřeba vyjít z barbie oblečení, které si na sebe vezmete. Pokud se rozhodnete pro outfit jemnejší růžové barvy - lososová, světle růžová či starorůžová - i na rty použijte jemnější odstín růžové rtěnky. K tmavě růžové se nemusíte bát použít tmavší odstín. K barbie stylu samozřejmě taky patří lesk na rty. Nebojte se jej používat, vaše rty to příjemně prozáří. Lesk dodává rtům sytost, je vhodné naést ho na střed rtů. Pokud se použije na okraje může budit dojem mastnoty a to se k Barbie dívce nehodí.

Líčením se dají odstranit i domnělé nedokonalosti rtů. Pokud máte pocit že jsou vaše rty malé, zkuste na horní ret použít o tón světlejší odstín rtěnky než na spodní. Úzké rty se dají opticky rozšířit použitím světle červené, lila nebo růžové odstíny rtěnky. Naopak pro zjemnění plných rtů se doporučuje použít tvaší odstín rtěnky s matným efektem. Hlavně ne rtěnky s perletí nebo třpytkami.

Líčení očí - styl barbie

Oči můžete zvýraznit i tím, že použijte dva odstíny růžové - světlý a tmavý - světlý nanesete na horní víčko k vnitřnímu koutku a rozetřete směrem k obočí, tmavý stín pak nanesete k vnějšímu koutku a rozetřete do ztracena - použijte ho ale jen decentně, jinak budete vypadat jako po zápase s nepřítelem. K takovému líčení už použijte jen světlý nebo bezbarvý lesk.

K růžovému oblečení se hodí ale i jiné barvy stínů - světle šedá, levandulová ( hnědé oči budou zářit), světlounce zelená ( máte-li zelené oči- trefa do černého), ale i světle modrá, zkrátka pastelové odstíny. Růžová dobře kontrastuje s černou, takže jemná černá linka a růžové stíny vám vykouzlí kočičí pohled sexy svůdnice.

Fotogalerie k líčení barbie styl

Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl Fotogalerie k líčení barbie styl

Několik videonávodů - make up styl barbie

<